Yardım Merkezi

Gönderim Nasıl Yapılıyor?

Tüm siparişler PTT Kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz kargoya teslimattan tarafınıza ulaşıncaya kadar tarafımızdan takip edilmektedir.
2021 yılı için standart kargo ücreti 14,90 ₺ olarak uygulanmaktadır. Kapıda ödeme için ilave ücret uygulanmamakta olup 100,00 ₺ ve üzeri alışverişlerde ücretsiz gönderimden faydalanabilmektesiniz.

Hangi ödeme seçeneklerini kullanabilirim?

Kapıda nakit olarak ödemenizi yapabilceğiniz gibi İyzico Korumalı Alış Veriş ile kredi kartı ya da banka havalesi olarak da ödeme kabul edilmektedir.

İade şartlarınız nedir?

Ürünlerin tam ve bütünlüğünün bozulmamış olması iade için yeterlidir. Ürünler teslim alındıktan sonra 14 gün içinde iptal/iade/cayma yapabilmektesiniz. İç giyim ürünleri için farklı prosedürler işlemekte olup detaylı bilgiye Gönderi ve İade Politikası sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Fatura ve gönderi adresim farklı olabilir mi?

Kesinlikle! Ürün paketi ile beraber faturanın da gönderilmesi yasal zorunluluk olduğundan yine paketin içerisinde fatura konulmakla beraber ayrı adrese/kişiye düzenlenmiş e-fatura/e-arşiv faturanız elektronik posta adresinize gönderilmektedir.