Gönderim ve İade Politikası

Şeffaflık ve Özen

Buket Giyim olarak müşterilerimize adil, cazip ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak istiyoruz. Mağaza politikalarımıza göz atın ve sorularınız için bizimle iletişime geçin.

Gönderim Bedeli

Tüm yurt içi gönderiler aksi durum öncesinde belirtilmediği sürece PTT Kargo ile gönderilmektedir. 2021 yılı için gönderim çeşit/adedi/desi büyüklüğü farkı gözetilmeksizin KDV dahil 14,90 ₺ olarak uygulanmakta ve sipariş sırasında sepetinize dahil edilmektedir.

Kapıda ödeme seçiminde ek hizmet bedeli ödemezsiniz.

2021 Yılı için yapılacak alış-verişlerde sepete varsa “uygulanacak indirimler sonrasında” 100,00 ₺ ve üzeri tutarda ürün eklenmesi halinde gönderiler ücretsiz olarak kargoya teslim edilmektedir.

İptal, Cayma ve Ürün İadeleri

Web sitemizde yapacağınız alış-verişlerde alışverişi tamamladıktan sonra dilediğiniz anda (ürünün kargoya verilip/verilmediği fark etmeksizin)  siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ürününüz kargoya verilmeden önce İptal edilebilmesi için bize e-posta ile sipariş numarasını belirtmek suretiyle iptal talebini iletmeniz yeterlidir.

Ürün size gönderilmek üzere kargoya teslim edildikten sonra yapacağınız iptal taleplerinde size ulaşmadan tarafımızdan kargodan geri çekme işlemi yapılacaktır. Ürün size ulaşmadan geri çekme işlemi yapıldığı takdirde iptal süreci tamamlanmaktadır.

İade işlemleri için; ürün kargoya verildikten sonra geri çekme işlemi yapılamadığı (büyük ihtimal ile dağıtımda olduğundan) ya da size teslim edildikten sonra yine mail ile sipariş numaranızı belirterek talebinizi iletmeniz yeterlidir.

Ürünün iadesi için teslim aldığınız ürünün tam ve sağlam bir şekilde varsa kargo paketi içerisinde yer alan koruma aparatlarıyla beraber ya da çift ambalaj yapılarak paketlenmesi gerekmektedir. Size gelen faturanın altında yer alan iade bölümünü doldurarak imzalayın ve faturayı da ürün ile beraber aynı paketin içerisine koyun. İade talebiniz işleme alındığında size kargo kampanya kodu iletilecek. Bu kod ile beraber ilgili kargo firmasına teslim edebilirsiniz. Ürün iadeleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Ödemelerin Geri İadesi

İptal ve cayma işlemlerinde talebiniz alınıp işleme konulduktan sonra, iade işlemlerinde ise ürün/ürünlerin firmamıza geri gelişinde kontrol sonrasında yapmış olduğunuz ödeme kanalı vasıtasıyla ödemeniz geri iade edilmektedir. İptal/iade/cayma işlemleri için yapmış olduğunuz ödeme aynı tutarda iade edilmekte ve herhangi bir kesinti yapılmamaktadır. İade gelen ürün/ürünlerin tam ve sağlam olması şartı aranmaktadır. Eksik ya da yeniden satışa çıkarılamayacak (bütünlüğü bozulmuş, orijinal ambalajı olan ürünlerin ambalajlarının hasar almış olması) durumda olan ürünler kabul edilmeyip geri iade edilmekte ve geri iade edilen ürünlerin kargo ücreti tarafınıza yansıtılıp kapıda nakit olarak talep edilmektedir.

İç giyim kategori ürünlerinde hijyen kuralları gereği iade (sadece ürünün teslim alındığı durumlar için) kabul edilmemektedir.

Pazaryerlerinde bulunan mağazalarımızdan yapacağınız alış-verişlerde ilgili pazaryerlerinin Gönderim ve İade Politikası geçerli olacaktır.